SİPARİŞ HAKKINDA

Evet. TSE nin vermiş olduğu Tüm Pierrecardinyatak ürünleri 2 yıl garanti kapsamındadır. Ayrıca pierre cardin yatak olarak ürün reçetelerine göre farklı garantilerde verilebilmektedir.

Sitemizde bulunan ürün fiyatlarına KDV dahildir.

Yatak, baza, başlık ürünlerimiz ebat ve renk gibi farklı seçenekler içermesi nedeniyle sipariş vermeniz ile birlikte üretim sürecine girmekte ve size özel olarak üretilmektedir.

Hasarlı/yanlış ürününüzün iadesi ile ilgili ‘İptal-İade-Değişim’ şartlarına uygun olacak şekilde iade yapmanızı rica ediyoruz.

Konuyla ilgili olarak talebinizi 0312 815 55 25 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak (hafta içi 08:00 -18:00), veya ürünü satın almış olduğunuz mağaza ile iletişime geçerek bize bildirebilirsiniz.

İade ettiğiniz ürün tarafımıza ulaştığında SSH ekibimiz gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra 3 iş günü içinde ücret iade işlemleriniz başlatılır. İade ücretinizin ekstrenize yansıma süresi 3-7 iş günüdür. Bu süre para kartlarda 15 günü de bulabilmektedir.

Kargo ve taşıma için herhangi bir ücret ödemesi yapılmamaktadır. Siparişlerin teslimatı anlaşmalı teslimat ekibimiz ile ücretsiz olarak gerçekleşmektedir.

Yeni bir ödeme gerektirdiği için var olan siparişe ürün ekleme yapılamamaktadır, ancak mağazalarımızdan yeniden sipariş oluşturabilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA

Uyku… Bedenimizi gerçekten dinlendiren ve güne hazırlayan tek şey. Uykumuzun güzel olmasını sağlayan ve bedenimize bu rahatı yaşatan en önemli şey de yatağımız!

Rahat olmayan, vücudu desteklemeyen bir yatakta derin ve dinlendirici bir uyku almak mümkün değildir. Vücuda uygun, doğru şekilde destek sağlayan rahat ve yeteri kadar geniş bir yatak, kesintisiz ve dinlendirici bir uyku için gerekli en önemli şeydir.

Kusursuz bir uyku için Monde De Reve ürünleri temiz ve hijyenik kullanıma uyumlu üretilmektedir: leke tutmaz, kolaylıkla yıkanır ve uzun ömürlüdür. Bununla birlikte, yatak koruyucu bir alez kullanılması, Pierrecardin yatağınızı temiz ve hijyenik tutmak için alınan güzel bir önlemdir. Bu sebeple yatağınıza koruyucu Monde De Reve alez kullanmanızı öneririz.

Milyarlarca mikroskobik hafıza hücresine sahip visco elastik sünger, hücrelerinin hareket yeteneği sayesinde ısı ve ağırlığa duyarlı olarak vücudun şeklini alır ve vücuda kusursuz uyum sağlar.

Gelişen Yatak sektörünün en gözde malzemelerinden olan Visco, diğer yatak malzemelerine göre daha yüksek bütçeli bir üründür. Dolayısı ile Yatakta kullanılan Visco oranı ve yoğunluğuna göre, fiyat aralıkları değişmektedir. Bunun haricinde markaların satış politikalarına göre geliştirdikleri fiyatlandırmalar bulunmaktadır.

Talep edilen ölçülere göre özel üretim yapılabilmektedir.

COVİD-19 ÖNLEMLERİ HAKKINDA

Dünyanın gündeminde olan Koronavirüs “COVID-19” sebebiyle gerekli korunma tedbirleri sizlerle iletişimde olduğumuz tüm noktalarda en üst seviyeye çıkarılmıştır. Öncelikli sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını düşünerek tüm önlemleri aldık, uluslararası hijyen uygulamalarını başından beri harfiyen uyguluyoruz. İnsan sağlığına zarar vermeyecek şekilde mağazalarımızı düzenli aralıklarla hijyenik kurallarına uygun şekilde dezenfekte etmekteyiz.