FABRİKA

PİERRE CARDİN
YATAK

Saray Mahallesi 600. Cadde No :4
Kahramankazan – Ankara

Pierre Cardin Yatak

SIKÇA SORULAN SORULAR

Evet. TSE nin vermiş olduğu Tüm Pierrecardinyatak ürünleri 2 yıl garanti kapsamındadır. Ayrıca pierre cardin yatak olarak ürün reçetelerine göre farklı garantilerde verilebilmektedir.
Sitemizde bulunan ürün fiyatlarına KDV dahildir.

Hasarlı/yanlış ürününüzün iadesi ile ilgili ‘İptal-İade-Değişim’ şartlarına uygun olacak şekilde iade yapmanızı rica ediyoruz.

Konuyla ilgili olarak talebinizi 0312 815 55 25 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak (hafta içi 08:00 -18:00), veya ürünü satın almış olduğunuz mağaza ile iletişime geçerek bize bildirebilirsiniz.

İade ettiğiniz ürün tarafımıza ulaştığında SSH ekibimiz gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra 3 iş günü içinde ücret iade işlemleriniz başlatılır. İade ücretinizin ekstrenize yansıma süresi 3-7 iş günüdür. Bu süre para kartlarda 15 günü de bulabilmektedir.
Kargo ve taşıma için herhangi bir ücret ödemesi yapılmamaktadır. Siparişlerin teslimatı anlaşmalı teslimat ekibimiz ile ücretsiz olarak gerçekleşmektedir.
Yeni bir ödeme gerektirdiği için var olan siparişe ürün ekleme yapılamamaktadır, ancak mağazalarımızdan yeniden sipariş oluşturabilirsiniz.
Pierre Cardin Yatak

Bizimle İletişime Geçin